درباره ما

بک گراند پارالاکس


 

خانه غذای بهسا


خانه غذای بهسا به عنوان هلدینگ جذب، تخصیص و بهینه سازی سرمایه در حوزه رستوارنهای جهانی در بازار وسیع ایران زمین پا به عرصه حضور گذاشته تا توان به ارمغان رساندن فرصتهای نهفته را در معرض استفاده و بهروری ارجمندان ایرانی قرار دهد. این مجموعه برآن است که با استفاده از ظرفیتهای کم نظیر خود فرصتی را برای دسترسی به نوین ترین روشهای مدیریت سرمایه و عملیات در حوزه رستوران داری برای سرمایه گذاران و کارآفرینان ایرانی فراهم آورد. دانش روز جهانی این مجموعه با متخصصین ایرانی و غیر ایرانی در حوزه های گوناگون مدیریت سرمایه، عملیات، بازاریابی، برندسازی، فروش، تبلیغات، کنترل کیفیت، آموزش و پشتیبانی تضمین کننده موفقیت بلند مدت سرمایه گذارانی است که بر آنند تا به خلق و توسعه پایدار کسب و کار خویش در حوزه رستوران داری جامعه عمل بپوشانند.

 
بک گراند پارالاکس

بک گراند پارالاکس

 

چیلی هاووس در جهان


چیلی هاووس، رستورانی محبوب جهانی بیش از 32 سال تجریه رستوران مداری ، مدیریت زنجیره تامین سودآور، مشتری مداری و بسیاری دیگر جایگاه خود را در کشورهای متفاوت به ثبت رسانده . مجموعه رستورانهای زنجیره ای چیلی هاووس از خانواده گلدستار چیلی میباشد و فعالیت خود را از سال 1985 Gold Star Chili با تمرکز بر بازار خاورمیانه آغاز کرده و از ابتدای شروع فعالیت خود همواره تلاش نموده شبکه های واقعی از مشتریان وفادار را در سرتاسر جهان گرد هم آورده و تجربه های فراتر از محصولات غذایی را به مشتریان خود عرضه نماید.

 
 

چیلی هاووس در ایران


حضور رستوران های زنجیره ای چیلی هاووس در ایران قدمی در راستای کارآفرینی ، ثروت آفرینی و مدیریت سرمایه در جهتی امن و هدفمند است که مخاطبین میتوانند سرمایه های خود را به صورت مشخص و بهینه در معرض صرف، ذخیره و سودآوری قرار دهند. جدا از اهداف و سیاستهای متفاوت مجموعه در ایران میتوان یکی از هداف اصلی چیلی هاووس در این راه طولانی را بدین صورت مطرح کرد و آن فراهم آوردن محیطی شاداب، دوستانه و جذاب برای مصرف کنندگان است. تهیه بهترین مواد اولیه از تامین کنندگان اختصاصی چیلی هاووس در کنار مدرنترین تجهیزات آماد ه سازی و سرو غذا، درتورالعمل های اجرایی دقیق، کنترل مستمر کیفیت محصولات، نوآوری در تبلیغات و بازاریابی تضمین کننده کیفیت بی رقیب محصولات و خدمات چیلی هاووس در سرتاسر جهان است و در ایران میباشد. چیلی هاووس اکنون مصمم است با استفادها از دانش و تجربه جهانی خود که حاصل سالها حضور مستمر و مستقیم در حوزه رستوران داری است، فعالیت خود را در ایران توسعه و با رعایت استانداردهای بین المللی تجرب های نوین از کیفیت، نوآوری و سودآوری را برای مصرف کنندگان ایرانی فراهم آورد.

 
بک گراند پارالاکس