فرصت سرمایه گذاری

بک گراند پارالاکس

 

 

مدیریت سرمایه

" مدیریت سرمایه خود یک علم و هنر است، علمی که باید هنرمندانه در مقام چیدمان ، آمیزش، و بهربرداری برسد تا سودآوری لازم را منعکس نماید. من خود به شخصه درکی واقعی از مثال قطره قطره جمع شدن زحمات را دارم و میفهمم که درآمدزایی چقدر دشوار است ، لذا احترام کامل را برای سرمایه شما عزیزان دارم و بهترین را آرزومندم ، پس فرصت سرمایه گذاری را با من و مجموعه ما تجربه کنید تا با هم به بهترین ها برسیم."

 

 

چرا سرمایه گذاری در چیلی هاووس؟

رستوران های رنجیزه ای بین المللی چیلی هاووس ، فقط یک رستوارن و مکان غذا خوردن نیست، بلکه یک مفهوم ، تجربه و روش زندگی است ، ما شما را دعوت میکنیم تا ما را در ترویج سنت و فرهنگ، نوین سرمایه مداری و تجربه 32 ساله در حوزه رستوران معاونت نمایید. به ما امکان ساخت تجربه ها و خاطرات ناب منحصر به فرد شما را در محله های مورد نظر خود بدهید.

 

 

خدمات چیلی هاووس

خدمات چیلی هاووس در رشد و سوداوری سرمایه شما خدمات ما در بررسی ، تدوین ، استمرار و توسعه سودآوری سرمایه گذاری شما میباشد، لذا ما در تمامی مراحل شما را معاونت مینمایم و جدایی در بین ارتباط ما وجود ندارد . خدمات ما متشکل از : *-بررسی توجیه پذیری رستوران در محلهای معرفی شده توسط شما عزیزان و یا ارائه گزاش توجیه پذیری توسط اماکن تعیین شده توسط متخصصی ما برای شما . *-تدوین برنامه کسب و کار رستورانی انحصاری برای هر محل بنا به نوع نیازمندی شما *-تدوین پشتیبانی لازم برای راه اندازی و افتتاحیه رستوران شما که متشکل از فرآیندهای تامین ، سفارشات ، آموزش کارکنان ، طراحی های داخلی و محیطی و بسیاری دیگر میباشد. تدوین پشتیبانی های استمراری رستوران شما که متشکل از بازاریابی های محلی و رقابت سازی محلی ، افزایش فروش و مشتری مداری انحصاری رستوران شما میباشد و پایداری رنجیره تامین و ادامه هرگونه آموزش و نیازمندی شما میباشد.

 
 

 
 

فرم درخواست سرمایه گذاری

  • درصورت تمایل فایل رزومه خود را اینجا آپلود نمایید
    فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf, docx.